Ohraňování kovů

Díky našemu špičkovému vybavení umíme kvalitně ohýbat nejrůznější plechové komponenty. Ohraňování provádíme v CENTESu na moderním hydraulickém lisu.

Ohraňování plechů


Ohraňování plechů u nás poptává stále více firem nejen z ČR, ale celé Evropy. Používáme k němu špičkový CNC ohraňovací lis AMADA HFE 100-3 s lisovací silou 1000 kN (100 t) a pracovní rychlostí 10 mm/s osazený rychlovýměnným systémem nástrojů. s řídicím systémem AMADA. Poptáváte ohraňování plechů? Rádi pro vás naohýbáme díly dle výkresové dokumentace až do délky 3000 mm.

Díky špičkovým technologiím i šikovným rukám našich kolegů se ale nebojíme ohýbání jakkoli náročných komponentů. Když je třeba, umíme do nich vysekat také otvory. Díky předchozím zakázkám si víme rady i se zpracováním materiálů, jako je vysokopevnostní plech Strenx® (Weldox®) a otěruvzdorné plechy Hardox® nebo Dillidur®. Ve spolupráci s našimi partnery zajišťujeme také kvalitní povrchovou úpravu ohnutých profilů (galvanické zinkování, postříbření aj.).

CENTES – Ohraňování (1)

Ohraňujeme i složité kousky


Ohraňování a ohýbání plechů patří k důležitým výrobním procesům. V případě, že nám dodáte projektovou dokumentaci, není problém naohýbat jakkoli náročný kousek.


Zajistíme pro vás ohýbání plechů:

  • z oceli, nerezové oceli, barevných kovů,
  • obdélníkového, čtvercového i kruhového průřezu
  • o síle až 20mm a délky až 3000mm

Proč zvolit právě nás

Jsme česká rodinná firma

Máme tradici od roku 1991

Zaměřujeme se na malo- a středněsériovou výrobu

Kvalita zaručena díky certifikaci ISO 9001:2008

Finanční stabilita díky TOP ratingu

Jsme schopni dodat komplexní subdodávku

Pracujeme se sofistikovaným systémem KARAT

Zajistíme vnitrostátní a mezinárodní dopravu

Naše služby


Technická příprava výroby


Technickou přípravou výroby (TPV) rozumíme detailní technologické postupy a činnosti předcházející výrobě objednaného komponentu.

Třískové obrábění kovů


Třískovým obráběním rozumíme opracování kovového obrobku pomocí obráběcího nástroje. Při třískovém obrábění vzniká kovová tříska.

Beztřískové technologie


Beztřískové metody obrábění nevyužívají úběru materiálu pomocí mechanické práce. Na rozdíl od třískového obrábění při nich nevzniká prakticky žádná tříska.

Lakování


Lakování je závěrečnou fází povrchové úpravy kovů. V naší moderní lakovně zajišťujeme práškové i mokré lakování dodaných komponent.

Elektrovýroba a montáže


Nezaměřujeme se výhradně na kovoobrábění. Aby naši zákazníci nemuseli kvůli elektrovýrobě a montážím jinam, nabízíme pro ně i tyto služby.

Výroba střižných nástrojů a montážních připravků


Umíme vyrobit i speciální střižné nástroje pro zpracování plechu na hydraulických nebo ručních lisech. Potřebujeme k tomu jen výkresovou dokumentaci.