Kvalita a certifikace

Naše firma je spolehlivým partnerem pro řadu světových firem. Rozhodně by tomu tak ale nebylo, pokud bychom naši spolehlivost nemohli předem dokázat.

Kvalita na prvním místě


Naše spolehlivost je přímo úměrná kvalitě našich produktů. Naše výroba se proto řídí podle systému řízení kvality ISO 9001:2015 certifikovaným od roku 2003 firmou Burreau Veritas Certification. Velmi pečlivě si tak vybíráme naše dodavatele, ale i zaměstnance. Samozřejmostí je dvoustupňová kontrola komponentů klasickým přístrojem i kvalitní 3D měřicí technikou před jejich odesláním. Snažíme se všemožně zlepšit i naši výrobu. V následujících letech máme proto v plánu postavit novou, moderní halu. Připravujeme se také na zavedení environmentálního systému dle standardu ISO 14001.

AAA i Top Rating®


Jako jedna z mála firem se můžeme pochlubit certifikátem AAA uděleným společností Bisnode. Ten se denně aktualizuje. Můžete si tak být jistí, že jsme skutečně spolehlivou firmou, se kterou se nemusíte bát obchodovat, ať už jste z ČR, anebo odkudkoli z Evropy. Naši finanční stabilitu, solventnost a důvěryhodnost dokládá také nejvyšší mezinárodní ocenění Top Rating® vydávané na základě hodnocení společnosti dle metodiky Dun & Bradstreet.

S námi se vám bude obchodovat dobře


Na ničem nám tak nezáleží jako na spokojenosti našich zákazníků a odběratelů. Jsme proto moc rádi, že se můžeme pochlubit i celou řadou prestižních ocenění.

Naši spolehlivost dokládají především:

  • certifikát AAA od Bisnode
  • prestižní ohodnocení Top Rating® od Dun & Bradstreet

Naše služby


Technická příprava výroby


Technickou přípravou výroby (TPV) rozumíme detailní technologické postupy a činnosti předcházející výrobě objednaného komponentu.

Třískové obrábění kovů


Třískovým obráběním rozumíme opracování kovového obrobku pomocí obráběcího nástroje. Při třískovém obrábění vzniká kovová tříska.

Beztřískové technologie


Beztřískové metody obrábění nevyužívají úběru materiálu pomocí mechanické práce. Na rozdíl od třískového obrábění při nich nevzniká prakticky žádná tříska.

Lakování


Lakování je závěrečnou fází povrchové úpravy kovů. V naší moderní lakovně zajišťujeme práškové i mokré lakování dodaných komponent.

Elektrovýroba a montáže


Nezaměřujeme se výhradně na kovoobrábění. Aby naši zákazníci nemuseli kvůli elektrovýrobě a montážím jinam, nabízíme pro ně i tyto služby.

Výroba střižných nástrojů a montážních připravků


Umíme vyrobit i speciální střižné nástroje pro zpracování plechu na hydraulických nebo ručních lisech. Potřebujeme k tomu jen výkresovou dokumentaci.