Klasické (konvenční) obrábění a řezání kovů

Mezi tradiční způsoby obrábění opracování kovů patří klasické obrábění a řezání. Kovové díly u nás obrábíme klasicky od samého začátku.

Nejen klasické obrábění a řezání kovů, ale komplexní subdodávka


Nebojíme se ničeho, co souvisí s kovoobráběním. Díky konvenčnímu obrábění, tedy klasickému soustružení, frézování, rovinnému broušení, broušení na kulato, tvarovému broušení, a řezání kovů na pásové pile si vyrábíme ve vlastní nástrojárně spolehlivé lisovací nástroje.

Vyrábíme i přípravky pro obrábění a nástroje pro plošné tváření za studena. Hledáte dodavatele klasického obrábění, který vám váš komponent taky svaří a třeba i rovnou nalakuje? Obraťte se na nás. Možnost komplexní subdodávky u nás využívá stále více firem.

CENTES – Klasické obrábění a řezání kovů (1)

Vyrábíme si vlastní nástroje


S klasickým soustružením, frézováním nebo třeba broušením na kulato máme v CENTESu spoustu zkušeností.


Díky klasickému soustružení vyrábíme:

  • lisovací nástroje
  • přípravky pro obrábění
  • nástroje pro plošné tváření za studena

Proč zvolit právě nás

Jsme česká rodinná firma

Máme tradici od roku 1991

Zaměřujeme se na malo- a středněsériovou výrobu

Kvalita zaručena díky certifikaci ISO 9001:2008

Finanční stabilita díky TOP ratingu

Jsme schopni dodat komplexní subdodávku

Pracujeme se sofistikovaným systémem KARAT

Zajistíme vnitrostátní a mezinárodní dopravu

Naše služby


Technická příprava výroby


Technickou přípravou výroby (TPV) rozumíme detailní technologické postupy a činnosti předcházející výrobě objednaného komponentu.

Třískové obrábění kovů


Třískovým obráběním rozumíme opracování kovového obrobku pomocí obráběcího nástroje. Při třískovém obrábění vzniká kovová tříska.

Beztřískové technologie


Beztřískové metody obrábění nevyužívají úběru materiálu pomocí mechanické práce. Na rozdíl od třískového obrábění při nich nevzniká prakticky žádná tříska.

Lakování


Lakování je závěrečnou fází povrchové úpravy kovů. V naší moderní lakovně zajišťujeme práškové i mokré lakování dodaných komponent.

Elektrovýroba a montáže


Nezaměřujeme se výhradně na kovoobrábění. Aby naši zákazníci nemuseli kvůli elektrovýrobě a montážím jinam, nabízíme pro ně i tyto služby.

Výroba střižných nástrojů a montážních připravků


Umíme vyrobit i speciální střižné nástroje pro zpracování plechu na hydraulických nebo ručních lisech. Potřebujeme k tomu jen výkresovou dokumentaci.