Lisování kovů

Nabízíme lisování kovových dílů z oceli, mosazi, bronzu, mědi a hliníku. Nejčastěji lisujeme díly pro elektrotechnický, automobilový a další spotřební průmysl.

Hydraulické a mechanické lisování


Pro všechny běžné lisovací operace za studena tj. stříhání, děrování, vystřihování, ohýbání, rovnání, mělké tažení, protlačování, nýtování apod. jsou nejlepší mechanické (výstředníkové) lisy. Veškeré stříhací a ohýbací operace provádíme na výstředníkových lisech LEN 10, LEN 63 a LEN 100, které jsou vhodné mimo jiné pro lisování z pruhů a pásů z ocelí a barevných kovů.

Pro ohýbání, hluboké tažení a pro tvářecí operace za studena, při kterých je třeba nižší přetvárná rychlost, využíváme hydraulický lis PYE 160 s tzv. C-rámem. Nedávno jsme rozšířili naše strojní vybavení také o kvalitní hydraulický lis AMADA HFE 100-3. Na něm provádíme ohraňování plechů. Údržbu a opravy nástrojů provádíme ve vlastní nástrojárně.

CENTES – Mechanické lisování (1)

Lisování kovů


Lisování kovů si u nás objednávají hlavně firmy Eaton Elektrotechnika s.r.o. a MOTOR JIKOV Strojírenská a.s.


I pro vás rádi zajistíme:

  • lisování
  • ohýbání
  • hluboké tažení
  • nebo ohraňování

Proč zvolit právě nás

Jsme česká rodinná firma

Máme tradici od roku 1991

Zaměřujeme se na malo- a středněsériovou výrobu

Kvalita zaručena díky certifikaci ISO 9001:2008

Finanční stabilita díky TOP ratingu

Jsme schopni dodat komplexní subdodávku

Pracujeme se sofistikovaným systémem KARAT

Zajistíme vnitrostátní a mezinárodní dopravu

Naše služby


Technická příprava výroby


Technickou přípravou výroby (TPV) rozumíme detailní technologické postupy a činnosti předcházející výrobě objednaného komponentu.

Třískové obrábění kovů


Třískovým obráběním rozumíme opracování kovového obrobku pomocí obráběcího nástroje. Při třískovém obrábění vzniká kovová tříska.

Beztřískové technologie


Beztřískové metody obrábění nevyužívají úběru materiálu pomocí mechanické práce. Na rozdíl od třískového obrábění při nich nevzniká prakticky žádná tříska.

Lakování


Lakování je závěrečnou fází povrchové úpravy kovů. V naší moderní lakovně zajišťujeme práškové i mokré lakování dodaných komponent.

Elektrovýroba a montáže


Nezaměřujeme se výhradně na kovoobrábění. Aby naši zákazníci nemuseli kvůli elektrovýrobě a montážím jinam, nabízíme pro ně i tyto služby.

Výroba střižných nástrojů a montážních připravků


Umíme vyrobit i speciální střižné nástroje pro zpracování plechu na hydraulických nebo ručních lisech. Potřebujeme k tomu jen výkresovou dokumentaci.