Kariéra

Chtělo by to změnu? Zkuste to v CENTESu. Na dohled centra, přímo vedle dvou největších budějovických sídlišť.

Aktuálně hledáme kolegy/ně s tímto zaměřením:


Seřizovač a obsluha CNC strojů


Vyučen v oboru nebo praxe, schopnost výměny nástrojů, nastavení a seřízení CNC strojů( řídící systémy Heidenhain, Sinumeric, Fanuc), znalost výkresové dokumentace. Platové ohodnocení odpovídající praxi ( 114-160 Kč/hod.) Firemní benefity.

Detail pozice

Seřizovač lisu


Vyučen v oboru nebo praxe na pozici seřizovače hydrauliských a pneumatických lisů, znalost čtení výkresové dokumentace. Nástup dohodou. Mzda podle praxe 130-170 Kč/hod. Nabízíme firemní benefity : 3 dny sick day, stravování, vzdělávání, pracovní volno aj.

Detail pozice

Technolog elektrovýroby (montáže elektrokabelů, navíjení cívek, výroba toroidních transformátorů)


Požadujeme středoškolské vzdělání technického směru, praxe v elektrovýrobě výhodou. Nástup možný ihned. Mzdové ohodnocení dle vzdělání a praxe ( 19 – 25 000 kč). Nabízíme firemní benefity : 3 dny sick day, stravování, vzdělávání, pracovní volno aj.

Detail pozice

Kontrolor jakosti


Na tuto pozici požedujeme uchazeče s technickým vzděláním, se znalostí měřidel a měřících přístrojů. Dále požadujeme schopnost čtení ve výkresové dokumentaci, znalost administrace spojené s technickou kontrolou. Nástup možný ihned. Mzdové ohodnocení dle vzdělání a praxe ( 19 – 25 000 kč). Nabízíme firemní benefity : 3…

Detail pozice

Naše služby


Technická příprava výroby


Technickou přípravou výroby (TPV) rozumíme detailní technologické postupy a činnosti předcházející výrobě objednaného komponentu.

Třískové obrábění kovů


Třískovým obráběním rozumíme opracování kovového obrobku pomocí obráběcího nástroje. Při třískovém obrábění vzniká kovová tříska.

Beztřískové technologie


Beztřískové metody obrábění nevyužívají úběru materiálu pomocí mechanické práce. Na rozdíl od třískového obrábění při nich nevzniká prakticky žádná tříska.

Lakování


Lakování je závěrečnou fází povrchové úpravy kovů. V naší moderní lakovně zajišťujeme práškové i mokré lakování dodaných komponent.

Elektrovýroba a montáže


Nezaměřujeme se výhradně na kovoobrábění. Aby naši zákazníci nemuseli kvůli elektrovýrobě a montážím jinam, nabízíme pro ně i tyto služby.

Výroba střižných nástrojů a montážních připravků


Umíme vyrobit i speciální střižné nástroje pro zpracování plechu na hydraulických nebo ručních lisech. Potřebujeme k tomu jen výkresovou dokumentaci.