Reference

Faiveley Transport je mezinárodní výrobce a dodavatel zařízení pro železniční průmysl již od roku 1919. Od roku 2016 je součástí skupiny Wabtec. Společnost má pobočky ve více než 30 zemích. V ČR má celkem 2 pobočky. Naše firma spolupracuje s pobočkou Faiveley Transport Czech a. s. v Plzni, kde se zabývají výrobou a vývojem elektrických trakčních přístrojů pro lokomotivy, tramvaje, trojelbusy a metro.

Motor JikovSpolečnost MOTOR JIKOV Strojírenská a.s. je jedna ze čtyř dcer, která patří do skupiny MOTOR JIKOV Group a.s. Její hlavní výrobní program je zaměřen na výrobu motorové zahradní techniky, výrobu komponent pro nákladní vozidla, manipulační a spotřební techniku, apod.

EatonEaton Elektrotechnika s.r.o., výrobce přístrojů pro domovní a průmyslové elektroinstalace, přístrojů pro distribuci elektrické energie a záložních zdrojů. Tato firma patří mezi naše hlavní partnery.

Rohde & Schwarz Firma ROHDE & SCHWARZ závod Vimperk, s.r.o. je součástí světového koncernu Rohde & Schwarz, který je nadnárodní soukromou společností, podnikající v oblastech elektronických testovacích a měřicích přístrojů, informačních technologií a radiokomunikací. Naše firma zajišťuje pro firmu ROHDE & SCHWARZ závod Vimperk, s.r.o. kompletaci koaxiálních kabelů, pájení a krimpování, navíjení cívek a vinutí transformátorů.

JihostrojFirma Jihostroj působí na průmyslovém trhu již od roku 1919 a je významným výrobcem letadel, automobilů, zemědělských strojů a další mobilní techniky. Naše firma spolupracuje s firmou Jihostroj především v oblasti povrchových úprav.

John GuestFirma John Guest má dlouholetou tradici v oblasti výroby umělohmotných spojek a trubek pro různé aplikace v průmyslu a v sanitárních a topných systémech.

NAVELFirma NAVEL, spol. s r.o. podporuje naší firmu v oblasti dodávání kvalitních nástrojů, nářadí a měřidel pro zajištění naší výroby. Firma NAVEL, spol. s r.o. disponuje kvalitním vybavením, které je schopno zajistit výrobu, ostření a renovaci nástrojů.

ZambelliSpolečnost Zambelli – technik, spol. s r. o. se sídlem v Českém Krumlově byla založena v roce 1991. Hlavními produkty výrobního programu jsou krbová kamna a krbové vložky, konstrukční díly pro karavany, součásti kancelářského nábytku, atd.

snop-cz-as Hlavní činností francouzské společnosti s. n. o. p. je lisování a svařování ocelových dílů pro automobilový průmysl. Naše společnost úzce spolupracuje se závodem v Písku, pro níž zajišťujeme především výrobu v oblasti lisování kovů a výrobu lisovacích nástrojů.

Gel nails first appeared in the U.S. in the early 1980s, Nail art
but were met with limited success. At the time, Nail salon
the manufacturers of gel lights and the gel itself had not joined forces, summer gel nails
not yet recognizing the need to precisely match the intensity of the light to the photoinitiators in the gel.gel nail polish for sale
Nail techs and clients soon found out that ­using the wrong light or applying too much gel caused a burning sensation on the client’s fingertips.summer gel nails
Additionally, education on gel application was limited, leaving nail techs in the dark about the product, and home-use ­systems were introduced around the same time, damaging the reputation of salon-use systems by ­association.Nail care