Kariéra

SVÁŘEČ

náplň práce: svařování dílů, práce v kovovýrobě
Požadujeme:
* vyučen v oboru
* svářečské zkoušky ( CO2, autogen)
* praxe v oboru
Nabízíme:
hlavní pracovní poměr
* dlouhodobé perspektivní zaměstnání ve stabilní a rozvíjející se společnosti
*  mzdové zařazení dle praxe a vzdělání,  založené na výkonu zaměstnance ( možnost dosažení vysokého ohodnocení)
* firemní stravování
* nástup dle dohody
Kontakt: renata.tomanova@centes.cz, tel 385 792 119

SEŘIZOVAČ  EXCENTRICKÝCH  A  HYDRAULICKÝCH  LISŮ
Požadujeme :
* znalost excentrických a hydraulických lisů
* samostatnost
Nabízíme:
* hlavní pracovní poměr
*  mzda 95 – 125,-Kč/hod.

SEŘIZOVAČ  A  OBSLUHA  NA  CNC  OBRÁBĚCÍ  CENTRUM
Požadujeme:
* vyučení ve strojírenském oboru
* praxe s prací na CNC strojích
* schopnost výměny nástrojů, nastavení, seřízení
( řídící systémy Heidenhain, Sinumeric, Fanuc)
* znalost výkresové dokumentace
* ochota pracovat v třísměnném provozu
Nabízíme:
* dlouhodobé perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti
* mzdové ohodnocení dle vzdělání a praxe , založené na výkonu zaměstnance ( možnost dosažení vysokého ohodnocení)
* možnost firemního stravování

Kontaktní osoba:
Ing.Tomanová Renata
personální a ekonomické odd.
tel.385 792 119
renata.tomanova@centes.cz